Безплатни прегледи за хернии във ВМА

02 октомври 2017, 12:50 часа 4568 прочитания 0 коментара

 Във връзка с превенцията на едно от социално значимите заболявания – хернията, медицински специалисти от Клиника по ендоскопска, ендокринна хирургия и колопроктология към ВМА ще извършват безплатни профилактични прегледи и консултации за лечение на хернии, съобщиха от ВМА.

Още: Доц. Петко Стефановски: Бюджетът за лекарства на НЗОК е изпълнен на 63% за първото полугодие

Още: Ще искат ли да работят за 500 долара швейцарските лекари? Стряскащи данни за заплатите на медиците у нас и в чужбина

Прегледите ще се проведат на 03 и 04.10.2017 г., от 13:00 до 16:00 часа, в Клиника по едноскопска, еднокринна хирургия и колопроктология, намираща се на 6-ия етаж на болницата.

Пациентите ще се преглеждат само след предварително записване, което може да бъде направено на телефон: 02/ 92 25 910, от 09:00 до 14:00 часа.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Евгения Чаушева
Евгения Чаушева Отговорен редактор
Новините днес