Близо 300 малчугани се включиха в отбелязването на Деня на детето в Тетевен

01 юни 2022, 15:36 часа 1034 прочитания 0 коментара

На празничния 1 юни – Денят на детето, на пл. „Сава Младенов“ в гр. Тетевен се проведе специално тържество с много игри и забавления за най-малките. В празника се включиха близо 300 малчугани от цялата община, които пяха и танцуваха заедно.

Още: Кметът на Тетевен: Без помощ от държавата общините не могат да решат проблема с безводието

Още: В Черни Вит ще се проведат фолклорни събори на народното творчество „От Тимок до Вита“

Кметът на Община Тетевен – д-р Мадлена Бояджиева даде начало събитието като поздрави децата и техните родители.

От сърце Ви желаем да не губите детското си очарование, своята искреност и нека винаги да има слънце в живота Ви, каза д-р Бояджиева и отправи пожелания за здраве, енергични и безкрайно щастливи дни.

Още: Авария спря водата в индустриална зона в Ловеч

Още: В Тетевен и Черни Вит бе отбелязан големият християнски празник Успение Богородично

Изживейте своето детство безгрижно, с много мечти, смях и приятели, завърши кметът.

На тържеството присъстваха още Мария Стойчева – председател на ОбС-Тетевен, учители, ученици и родители.

Празникът се осъществи с помощта на доброволците от БМЧК – Тетевен, които се включиха и в раздаването на лакомства и балони на всяко дете.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Антон Иванов
Антон Иванов Отговорен редактор
Новините днес