Двойна победа за България на Световната купа по художествена гимнастика (ВИДЕО)

4933
Снимка: Българска федерация художествена гимнастика - Официална страница/ Анна Недкова

България взе двойна победа на Световната купа по художествена гимнастика в Палео Фалиро, след като Елвира Краснобаева триумфира със златния медал в многобоя, а Ева Брезалиева взе среброто. Двете грации се представиха на много високо ниво и логично заеха първите две места в крайното класиране.

Златен дебют за Елвира Краснобаева

Елвира Краснобаева направи своя официален дебют на Световна купа, но това не я притесни и с общ сбор от 131.100 (35.300 на обръч, 30.250 на топка, 33.300 на бухалки и 32.250 на лента) не остави никакви шансове на конкурентките си и грабна златото.

Елвира Краснобаева е шампион в многобоя, Ева Брезалиева със сребъренмедал! Двойна победа за България на Световната купа...

Posted by Българска федерация художествена гимнастика - Официална страница on Saturday, March 23, 2024