Ситуацията в Украйна принуди отмяната на концерта на Depeche Mode в Киев.
Още: Нови звезди идват за фестивала Франкофоли: IN-GRID и RILA
Още: Румънци възпяха Баба Ванга в хит, превзел интернет (ВИДЕО)
Той трябваше да се състои на 26 февруари в Международния изложбен център в Киев в рамките на Delta Machine Tour. На 28 февруари Depeche Mode свирят в Минск, на 2 март - в Рига, а на 4 и 7 март - в Санкт Петербург и Москва.
"Безопасността на групата и феновете е основен приоритет. В настоящия момент е невъзможно да се гарантира безопасното провеждане на концерта ни в Киев", гласи съобщението, публикувано на официалната страница на бандата.
"Ще очакваме друга възможност да зарадваме феновете ни в Украйна. Групата е мислено с украинците в този тежък за тях период", се казва още в съобщението на британското ню уейв трио. На закупилите билети за концерта се предлага да ги върнат, като си получат обратно парите.
Още: Млада поп певица разкрива тъмната страна на любовта с нов сингъл (ВИДЕО)
Още: Евровизия стартира тази неделя, ето коя страна е фаворит (ВИДЕО)
Източник: БГНЕС
За още любопитни и полезни статии - очакваме ви във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: Суперзвездата Виторио Григоло в България: Световен тенор, когото ще слушаме на живо
Още: Smokie се завръщат в България с грандиозно шоу във Варна и Бургас