Христо Иванов: Мата Хари поне четири пъти е влязла и излязла, НСО не коментира

30 ноември 2020, 19:11 часа 4012 прочитания 0 коментара

Борисов продава пълни лъжи, а институциите не реагират. Това заяви в живо излъчване н профила си във Facebook Христо Иванов.

Още: Наталия Киселова коментира предложението за назначаването на Мирослав Рашков

Още: Теменужка Петкова: Не те ли е срам, Асене???

 

 

Още: Асен Василев: За последните шест месеца е изтеглен по-голям държавен дълг, отколкото за последните три години (ВИДЕО)

Още: Борисов, Радев, Пеевски - с какви вероятности биха се явили на избори? Коментар на Теодор Славев (ВИДЕО)

Мата Хари поне четири пъти е влязла и излязла, НСО не коментира, прокуратурата също, каза още той.

Съпредседателят на "Демократична България" коментира интервюто на Бойко Борисов пред Frankfurter Allgemeine Zeitung. В него Борисов сравнява жената, която вероятно е направила снимките в спалнята му с кюлчетата злато и пистолета, с Мата Хари - прочута куртизанка и шпионка.

"И тук не става дума за човек, който не може да си контролира панталона и който не може да спре да лъже, а става дума за българския премиер", подчерта Иванов.

По думите му българската национална сигурност е заменена от една черна дупка, в която всеки прави, каквото си иска. "Данните на данъчната тайна на 5 млн. българи бяха пуснати в интернет. Търговският регистър, от който зависят  огвормни активи, беше взривен в продължение на дни и никой не понесе отговорност", 

Още: Заради безводието: Желязков показа жълт картон на областния управител на Плвевен

Още: Желязков предлага Мирослав Рашков за главен секретар на МВР (ВИДЕО)

Според него прокуратурата, МВР, следствието и службите гледат настрани и мълчат като риби във вода.

Христо Иванов ще настоява прокуратурата да провери обстоятелствата, изнесени от Бойко Борисов. "Ако бъда избран за народен представител в следващото Народно събрание, ще инициирам анкетна комисия, която да изясни провала на българската прокуратура и НСО, както и провала на българските институции", каза още Иванов.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Евелина Гечева
Евелина Гечева Отговорен редактор
Новините днес