Финансовата мениджърка Анита бе първият номиниран участник в "Игри на волята" миналата семица. След саботаж на Добрин и Мартин Храбрите отидоха на втори племенен съвет, след който Анита се изправи в елиминационен двубой срещу актьора Станислав. Финансовата мениджърка не успя да преодолее тежкото трасе достатъчно бързо. По-добрата физическа подготовка на нейния съперник се оказа ключова и победата се озова в ръцете на изпадналия в немилост при Храбрите Стан. За победата той получи награда от 100 златни гроша.
Още: Мартин от "Ергенът" надникна в книгата на Даниела и разкри истината (ВИДЕО)
Още: След полета в космоса: Кейт Пери била смазана и наранена
Снимка: Игри на волята/Facebook
Още: Марина се сбогува с "Островът на 100-те гривни"
Още: Очаквайте неочакваното в "Ергенът": Дамите направиха избора си, три от тях си тръгнаха (СНИМКИ)
Още: "Ергенът" повлия на психиката ѝ: Анна-Мария с пълна промяна след шоуто (СНИМКА)
Анита след "Игрите"
"Няколко бяха грешките ми, но най-голямата ми бе, че бързо се доверявам на хората. Понякога поставях другите пред себе си. Чувствах, че са ме подкрепили и трябва да върна жеста. В крайна сметка това е стриктно индивидуална игра и победителят е един. На първо място трябва да поставяш себе си и своите чувства. Трябва да мислиш за твоя път напред, а не да мислиш за играта на останалите", анализира грешките си Анита.
Анита сподели, че с някои хора е по-близка, а с други не се е чувала след предаването. Призна, че няма лоши чувства към никого, а най-близки за нея са останали хората, с които е споделяла трудните условия на Блатото. "Обучението по психология ми помогна много на Блатото. Имах съмнения, но си казвах кои са ценностите ми и причините да съм тук. Не давах слабият ми дух да ме сломи. Някак си намирах сили. Затова благодарение на факта, че съм завършила психология, това ми помогна. На Блатото човек лесно може да се пречупи", обясни Анита.
Още: Илон Мъск иска да спаси човечеството, като дарява спермата си
Още: "Дори моята кръв е преуспяваща": Меган Маркъл