Дрю Баримор все още не може да преживее развода си

28 януари 2017, 14:28 часа

Американската актриса Дрю Баримор призна пред журналисти, че все още е в шок след развода със съпруга си и не може да започне живота си наново.

Още: Даниел Петканов шокира с коментара си за Риана: Направи се, че не ме познава (СНИМКИ)

Още: Помните ли Хасан и Ибрахим от конкурса "Детска Евровизия"? Вижте ги днес (СНИМКА)

Тя се раздели с Уил Копелман през август 2016 г. Двойката има две дъщери – Олив на 4 години и Франки на 2 години.

41-годишната звезда, която се подвизава също като продуцент и режисьор, заяви, че не е готова отново да тръгне по срещи с други мъже, предаде БГНЕС.

Тя сподели, че много нейни приятелки й препоръчват сайтове и приложения за запознанства, благодарение на които са намерили свои половинки. Актрисата обаче няма опит в онлайн търсенето на любов и предпочита да изчака още малко, за да се възстанови от раздялата напълно.

Още: Иво Димчев с нова роля като дядо (СНИМКА)

Още: Вин Дизел загатна, че героят на Пол Уокър може да се завърне за "Бързи и яростни 11"

Това беше трети брак за Баримор. Зад гърба си тя има други два провалени брака. Първият със собственика на бар Джеръми Томас, продължи само няколко седмици през 1994 г.

През юли 2001 г. актрисата се омъжи за комика Том Грийн. През декември същата година Грийн подаде молба за разтрогване на брака. Разводът им беше финализиран през октомври 2002 г.

Още: Няма да повярвате кой е новият мъж до Джия от "Ергенът" (СНИМКА)

Още: Бившата жена на Мартин от "Ергенът" го срина, ето защо

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Деница Райкова
Деница Райкова Отговорен редактор
Новините днес