Актрисата Ева Лонгория се възхищава на колежката си Анджелина Джоли и нейната благотворителна дейност.
Още: Мистериозно изчезване след сватбата на Джеф Безос и Лорън Санчес: Липсва една от булчинските рокли
Още: Мел Гибсън пи светена вода в Хилендарския манастир и се потопи в монашеския живот (СНИМКИ+ВИДЕО)
Звездата от "Отчаяни съпруги" таи дълбоко уважение към половинката на Брад Пит и нейната хуманитарна дейност като специален пратеник на ООН. Тя също смята, че Анджелина лесно би могла да служи като образец за подражание на младите хора, предаде БГНЕС.
"Възхищавам й се", разкри Ева. "Тя е не просто говорител, а човек, който се труди усърдно и върши нещата като хората. Тя действително е обвързана с каузите и се вълнува от тях".
"Освен това знае много и е наясно със световната обстановка. Това ме прави нещо като нейна привърженичка", сподели още Лонгория.
Още: Новите герои в "Под прикритие 6": Има ли място сред тях скандална риалити участничка?
Още: Чужденец се влюбил в Яна Маринова заради измама (СНИМКИ)
Редактор: Калина Здравкова