Кратко и ясно: Мадона разкри първата дума, която едва е промълвила в болницата

06 март 2024, 17:00 часа 0 коментара

Не за първи път Мадона признава, че е благодарна, че изобщо е жива. Причината за тези нейни откровения е сривът в здравословното ѝ състояние през миналата година, заради който се наложи да отложи турнето с няколко месеца.

Още: Това ли е големият победител в "Игри на волята" 7?

Още: "Ужасяващо" и "страшно погрешно": Реакциите на холивудските звезди към виртуалната актриса

Наскоро, по време на един от концертите си в Лос Анджелис, Мадона разказа на публиката: "Концертите всяка вечер не са ми трудни физически. Трудни са ми емоционално, защото наистина разказвам историята на моя живот. Сърцето ми е разкрито пред вас. Падала съм много пъти и много ме е боляло, но нищо не може да ме спре."

Още: Мадона плюе бира и полива феновете: Какво се случва? (ВИДЕО)

Още: Помните ли актрисата Хазал Кая? Вижте колко е променена днес (СНИМКИ)

Още: След концерта в България: Роби Уилямс разкри за тежка диагноза

Снимка: Getty Images

Първата ѝ дума в болницата

Говорейки за преживяното в болницата поради бактериалната инфекция, Мадона разкри и коя е била първата дума, която е успяла да изговори след здравословната криза: "Почти съм сигурна, че Бог ме попита: "Искаш ли да дойдеш? Искаш ли да дойдеш при мен?" и аз отговорих: "Не".

По-късно Мадона преразказа и разговора с агента си: "Той ми каза: "Е, кога смяташ, че ще можеш да направиш турнето?", извадих кислорода от носа си, погледнах го и казах: "След два месеца!". Просто го казах.", пише "People".

Още: Неприятен инцидент: Мадона се сгромоляса на сцената по време на концерт (ВИДЕО)

Още: Вече не е блондинка: Памела Андерсън с изненадваща промяна в емблематичния си стил

Още: Драстично отслабнал: Ръсел Кроу предизвика голям фурор (СНИМКИ)

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Яна Баярова
Яна Баярова Отговорен редактор
Новините днес