Радклиф в ролята на Квазимодо?

29 септември 2012, 09:47 часа

Даниел Радклиф е на път да приеме роля в нова адаптация на „Франкейнщайн”. В момента се водят преговори той да изиграе Гърбушкото, който е помощник  на Хенри Франкейнщайн в създаването на неговото чудовище.

Още: Иван и Андрей засипват с чували с пари участниците в ново риалити (ВИДЕО)

Още: Мигли "фламбе": Как Марина от Hell's Kitchen се подпали (ВИДЕО)

Филмът поставя образа на чудовището в главната роля, чието име от книгата е Фитц.

Продуцентите в момента довършват окончателния вариант на сценария, който е написан от Макс Ландис. Той наскоро отбеляза какво е предизвикателството на работата върху пресъздаването на книгата на голям екран.

Ландис заявява: „Започнах да събирам цялата налична информация за Франкенщайн и открих, че митът за него идва от милиони различни места”.

Още: Мистериозно изчезване след сватбата на Джеф Безос и Лорън Санчес: Липсва една от булчинските рокли

Още: Мел Гибсън пи светена вода в Хилендарския манастир и се потопи в монашеския живот (СНИМКИ+ВИДЕО)

“Аз се ангажирах с възстановяването на всичко това, за да се получи добре историята. От гледната точка на Квазимодо е, но е страхотно. Това е най-доброто нещо, което съм писал”, разкрива сценаристът.

Редактор: Георги Иванов

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Адриана Димитрова
Адриана Димитрова Отговорен редактор
Новините днес