Телевизионна водеща ще участва в "Есента на демона". Вижте коя (СНИМКИ)

26 февруари 2024, 11:06 часа

Новият сезон на хитовия криминален сериал "Дяволското гърло" се завръща в ефира на NOVA на 29 февруари от 22:00 ч. В продължението "Есента на демона", освен познатите ни актьори от първата част, ще видим и нови. Актрисата и телевизионна водеща Рая Пеева ще има важна роля в новите епизоди.

Още: Мартин от "Ергенът" надникна в книгата на Даниела и разкри истината (ВИДЕО)

Още: След полета в космоса: Кейт Пери била смазана и наранена

Още: Нов клип за "Есента на демона" загатва за огромния съспенс, който ни очаква (ВИДЕО)

Още: Очаквайте неочакваното в "Ергенът": Дамите направиха избора си, три от тях си тръгнаха (СНИМКИ)

Още: "Ергенът" повлия на психиката ѝ: Анна-Мария с пълна промяна след шоуто (СНИМКА)

Снимка: Screenshot/NOVA

Коя е героинята на Рая Пеева?

Пред NOVA Рая Пеева разказа повече за ролята, която има в "Есента на демона". "Моята героиня е най-известният журналист във Велико Търново. И общо взето всичко минава през нея. Тя е амбициозна, интелигентна и красива. Бута се навсякъде и има болна амбиция" – обясни Рая. В студиото на "Събуди се" тя разкри, че нейният персонаж има любовни афери с няколко от останалите герои.

Снимка: Screenshot/NOVA

Още: Георги Янев от "Игри на волята" махна брадата, приятелката му не го позна (СНИМКИ)

Още: Майкъл Болтън проговори за тежката диагноза: "Правя ли най-доброто за времето, което ми остава?"

Като част от екипа на новия сезон, Рая е силно развълнувана от възможността да играе в сериала. "Приех веднага предложението, защото "Дяволското гърло" беше един от любимите ми български сериали. Да си рамо до рамо с тези артисти е истинско удоволствие." – сподели актрисата.

 

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Михаела Каръмова
Михаела Каръмова Отговорен редактор
Новините днес