Опитният кулинар Владов, който не успя да си спечели място сред елитния отбор на Черните куртки в Hell's Kitchen и беше елиминирн миналата седмица заедно с Марина, се обясни в любов на една от претендетките за голямата победа. Бившият член на Сините бе подготвил специална изненада за амбициозната Тоби - по време на вечерната резервация той ѝ подесе голям букет цветя и романтично писмо, в което разкри чувствата си. "Ти си номер едно. Много си красива, добра и мила. Ти си страхотен човек. Нямам идея как се влюбих толкова в теб. Липсваше ми много, не мога да спра да мисля за теб. Искам да те видя на финала като победител".
Още: Шкодров иска да ме капарира: Марина разкри ще има ли сватба след Hell's Kitchen
"Постъпката на Владов е изключително мила и аз не съм я очаквавала особено от човек без емоции", коментира тоби пред камерите с усмивка Тоби и добави, че вероятно ще му даде шанс, като излезе с него на вечеря.
Кой си напусна Звездния отбор?
По съвсем различен начин се разви вечерта за звездните готвачи. Начело на Златните застана номинираната Мегз, но въпреки усилията ѝ, растящото напрежение между певицата Петя Буюклиева и останалите ѝ съотборници попречи на отбора да завърши успешно своята вечеря. Високите изисквания на шеф Ангелов за представянето на участниците в този етап на играта не бяха покрити от Джулиана Гани, което я лиши от куртката ѝ.
Още: Чоткин и звездите от Hell's Kitchen 6 се завърнаха: Тежка загуба за Черните куртки