Австралийски журналисти с цветисти обиди към Новак Джокович в ефир (ВИДЕО)

13 януари 2022, 09:36 часа 14639 прочитания 0 коментара

Двама водещи на новинарската емисия на австралийския телевизионен канал Channel 7 забравиха, че микрофоните им са включени и изразиха искреното си мнение за аферата Джокович с няколко цветисти фрази, пишат световните медии.

Още: Джокович критикува топ играчите от ATP за мълчанието им по "тема табу" в световния тенис

Още: Мария Шарапова бе удостоена с огромна чест в световния тенис, и то лично от Серина Уилямс (ВИДЕО)

Ребека Мадерн и Майк Еймър се прославиха в социалните мрежи след като в сряда, смятайки че микрофоните им са изключени, обсъдиха пред стъписаните зрители какво наистина мислят за тенисист № 1 на планетата. В непринуден разговор помежду си, който изтече в ефир, те обвиняват Джокович, че е фалшифицирал декларацията си за влизане на границата, но че най-вероятно това ще му се размине. Ребека Мадерн казва, че съжалява, че сърбинът има голяма подкрепа, и го нарича "лъжец“ и *задник*. Същото казва и Майк Еймър, който добавя още: „Той имаше *шибано* извинение и след това се забърка в *шибаните* си лъжи“. Разговорът се провежда докато двамата се подготвят да прочетат новините в 18:00 часа в телевизионното студио в Мелбърн.

Въпреки че мнозина призовават журналистите да се извинят за „непрофесионализма си“, огромен е броят на тези, които се обявиха в тяхна защита, изтъквайки, че двамата просто са казали онова, което всички си мислят.

Дори и така да е, възможно е това да има последствия върху кариерите на двамата тв водещи.

Още: "Сърбия е на ръба на гражданска война": Новак Джокович с тревожен коментар за протестите срещу режима на Вучич

Още: "Това е трудно за всеки играч, дори и да се казваш Новак Джокович": Ноле може да триумфира на US Open при едно условие

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Елена Страхилова
Елена Страхилова Отговорен редактор
Новините днес