Втора катастрофа с участието на Корнелия Нинова

23 октомври 2017, 15:11 часа • 15978 | прочитания

За втори път лидерът на БСП Корнелия Нинова претърпя катастрофа. За втори път автомобил, в който тя пътува, беше ударен от такси.

Още: Край: Съдът не пусна предсрочно от затвора Десислава Иванчева

Още: Окончателно: Съдът не уважи ключово искане на подсъдимия по делото "Дебора"

Този път автомобилът на Нинова е бил ударен странично, докато при предишния случай ситуацията беше по-сложна. Тогава беше ударена кола, която впоследствие се блъсна в колата на председателя на БСП. Заради камшичния удар, който е предпоставка за счупване на основната на черепа, Нинова получи медицинска помощ.

Сега няма съобщение лидерът на БСП да е пострадала сериозно, уточнява в. "24 часа". Тя не е управлявала автомобила - движела се е с шофьор.

В началото на октомври, в интервю пред Нова телевизия, Нинова коментира лаконично първия инцидент, който ѝ се случи отново в София. Тогава тя каза, че още не било ясно кой е виновен за катастрофата. Нинова единствено сподели, че колата ѝ била ударена, докато е била спряла и е изчаквала да се включи в движението.

Още: Жена хвърля яйца по българска институция

Още: Коли на контрабандисти отиват на търг

Припомняме, че днес (23 октомври) по обед БСП представи свой алтернативен държавен бюджет за догодина. За пръв път по времето на Прехода се случва опозиционна партия да излиза с такъв бюджет преди Министерството на финансите. Малко по-късно обаче и финансовото министерство пусна проекта за бюджет за догодина.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Ивайло Ачев
Ивайло Ачев Отговорен редактор
Новините днес