Един от основните волейболисти на националния отбор на България Алекс Николов е под въпрос за предстоящия много важен мач с Франция. Двубоят от 1/8-финалната фаза на Европейското първенство е утре от 20:30 часа и ще се проведе в „Двореца на културата и спората“ във Варна.
Още: Сред най-добрите в света: Братя Николови влязоха в престижна класация на Световното първенство
Още: Отнеха наградата на Алекс Николов, която заслужаваше най-много от всички на Световното
Синът на легендата Владимир Николов е болен и все още не се знае дали ще бъде на линия за утрешния мач. Родният талант е с вирус и се оплаква от болки в гърлото. Алекс Николов е поставен на антибиотици от лекарския щаб на националния отбор като се очаква утре да бъде по-добре.
Алекс Николов не е единственият болен
„Дано всички са здравословно добре. Имаме от самото начало проблеми. Алекс Николов се разболя от местния вирус, а сега го боли гърло и е на антибиотици. Когато състезател влезе във форма, всичко, което лети, му се лепи“.
Още: Да забършеш сълзите на съперника: Уникалният жест от финала и думите на Анцани към Колев (ВИДЕО)
Още: "Сговорна дружина и планина повдига": Любо Ганев за успеха на волейболистите
„Мартин Атанасов игра с температура срещу Словения. Овладяна е. Вирусът хвана и Теодор Салпаров онзи ден, но лекарският екип се справи. Най-важното е да са здрави за утре“, обяви националният селекционер на България Пламен Константинов.
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: "Имаше много сълзи от радост": Майката на капитана на волейболния ни тийм Алекс Грозданов
Още: "Това са хората": Историята за момента на истината за нашите нови страхотни волейболисти