Черно море и Берое не се победиха във Варна (ВИДЕО)

1529
Снимка: chernomorepfc.bg

Черно море и Берое завършиха при резултат 1:1 в мач от 20-ия кръг от efbet Лига. Алекс Фернандес изведе "моряците" напред, а резервата Тонислав Йорданов възстанови равенството през второто полувреме. Футболистите на Илиан Илиев бяха по-активни през цялата срещата и могат да съжаляват, че не спечелиха трите точки днес.

"Моряците" започнаха силно срещата. Алекс Фернандес даде преднина на домакините в 13-тата минута. Момчетата на Илиан Илиев търсеха и второ попадение през първата част, а възможности се откриха най-вече пред централния нападател Атанас Илиев, но той не съумя да реализира.

ОЩЕ: 9 от Локо София спряха Септември (ВИДЕО)

През второто полувреме Николай Киров извърши две промени в състава си. Именно една от тях, Тонислав Йорданов, възстанови равенството в 72-рата минута след изпълнение на тъч, при което защитата на Черно море не се ориентира по най-добрия начин. Това бе и единственият точен удар на заралии в двубоя.

До края други голове не паднаха. След този сблъсък Черно море се намира на шесто място в класирането, а на 27 февруари "моряците" се изправят срещу Пирин Благоевград. Берое е на 11-и, а в следващия кръг играчите на Киров гостуват на Ботев Пловдив.