Жител на Бистрица отвори имота си, за да могат феновете на ЦСКА да гледат дербито от 23-ия кръг на родното първенство срещу ЦСКА 1948. Както е известно привържениците на „червените“ отказаха да влязат на стадион „Витоша“, заради нежеланието на ръководството на домакините да премести мача на „Васил Левски“. Те също така бяха недоволни и от факта, че на запалянковците на гостите бяха отпуснати едва 250 билета на стойност 30 лева.
Още: Новият в ЦСКА: Мотивиран съм да постигна повече от дядо ми и баща ми (ВИДЕО)
Още: Любимец на Сектор Б посочи кой го е изгонил от Левски и разкри има ли разделение в съблекалнята
Повече от 400 фенове на ЦСКА се събраха около стадиона в Бистрица преди мача с ЦСКА 1948. В района имаше и засилено полицейско присъствие. Един жител на квартала обаче реши да помогне на привържениците на гостите, като отвори своя имот, за да могат те да гледат мача. Именно там, на могилка до стадиона, бе позиционирана и агитката на ЦСКА, която не спря да подкрепя любимците си.
След края на срещата пък феновете на „червените“ почистиха имота на техния домакин, като поеха отговорността да платят минималните финансови щети, които са нанесени на собствеността на човека, който ги приюти.
Още: Само за месец Боримиров се обърна – Левски май ще си плаща на БФС
Още: Лудогорец го взе за над 2 милиона лева, а сега го прати в Катар
В крайна сметка ЦСКА успя да спечели така важния мач срещу ЦСКА 1948.
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Трансферно разочарование на Левски се завръща на „Герена“