Крах за ЦСКА вбеси феновете! Убийствено ефективен ЦСКА 1948 ще играе в Европа (ВИДЕО)

31 май 2024, 22:14 часа 4496 прочитания 0 коментара

ЦСКА се провали в баража срещу ЦСКА 1948 и няма да играе в европейските клубни турнири през следващия сезон! На Националния стадион "Васил Левски" отборът на Стамен Белчев отстъпи с 0:2. В края на срещата феновете на "армейците" бурно изразиха недоволството си, като нахлуха на терена, което предизвика неприятни сцени, включително сблъсъци с полицията.

Още: Разочарование за "сините": БФС разясни съдийските казуси от дербито Левски - Лудогорец

Още: "До онзи ден бе Пеле, а днес - трагедия": Веласкес защити двама от футболистите на Левски (ВИДЕО)

ЦСКА атакува, ЦСКА 1948 бележи

Домакините стартираха мача много енергично. Санянг тества уменията на младия Петър Маринов, който се справи безупречно във втората минута. Линдсет и Хайнц също бяха ефективни, но не се стигна до чисти положения. В 30-ата минута възпитаниците на Валентин Илиев нанесоха своя удар. Недялко Пишчевич нахлу от втора позиция и засече центриране на Талис за 0:1.

ОЩЕ: Бивш "армеец", треньор на Бербатов и още: Спряганите имена за нов треньор в ЦСКА

ВАР-ът на Actualno

Още: Волейболният пример: "Говорим като постигнем нещо" - новият треньор на националния отбор по футбол и визията му

Още: Лудогорец спечели с лекота срещу 10 от Монтана и се нареди на 2-о място в Първа лига

Отменен гол на Петров, греда и шедьовър от Педриньо

180 секунди по-късно Християн Петров се разписа. Голът обаче бе отменен заради засада. До края на полувремето Димитър Евтимов трябваше да се намесва няколко пъти, а в добавеното време Педриньо уцели греда. След почивката бразилското крило се реваншира с феноменално попадение от над 30 метра. Туповният шут от пряк свободен удар сякаш сложи точка на спора.

Батални сцени на Националния стадион

Радослав Кирилов излезе очи в очи със стража на ЦСКА, но не съумя да вкара. В 88-ата минута станахме свидетели на батални сцени. Феновете на "армейците" нахлуха на терена и чупеха всичко по пътя си. Те дори влязоха във физическа саморазправа с органите на реда. След дълго прекъсване двубоят бе подновен, а Сердюк пропиля още един златен шанс.

ОЩЕ: БФС отхвърли иска на ЦСКА: "Армейците" остават без Бусато

Още: Славия удари дъното на Първа лига! Млад талант донесе точката за "белите" във Варна

Още: Гранд от чужбина души около нападател в Първа лига

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Джем Юмеров
Джем Юмеров Отговорен редактор
Новините днес