Локомотив София ще изиграе първата си контролна среща от лятната подготовка в Банско в петък, а противник в нея ще бъде косовският шампион Дрита. Това съобщи официално ръководството на столичните „железничари“. Именно това ще бъде първият двубой на новия треньор на „червено-черните“ Любослав Пенев начело на тима.
Мачът между Локомотив София и Дрита е утре
„Има промяна на съперника: ще се изправим срещу шампиона на Косово - „Дрита“. Проверката ще започне в 18 часа на терените на „Evima Sport“ в Банско“, съобщиха от Локомотив в своята официална страница.
Столичани трябваше да се изправят срещу друг косовски отбор – Балкани, но съперникът беше променен само ден преди проверката.
ОЩЕ: След 9 години гурбет: Любо Пенев пробва да върне роден национал в България
Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.