Една от големите звезди на Локомотив Пловдив отказва да подпише нов договор с клуба и иска да си ходи. Става въпрос за офанзивния футболист Джовани. Неприятната за „смърфовете“ спортна новина съобщиха колегите от „Мач Телеграф“.
Още: Официално: Двама българи напуснаха родни грандове в криза и подписаха с евроучастници
Още: Ясно е на кой стадион България ще гостува на Испания
Джовани иска да се завърне в Бразилия
Джовани има договор с Локомотив Пловдив до края на сезона. Лявото крило получи вече няколко предложения за неговото подновяване, но упорито отказва да преподпише. Причината е, че футболистът иска да се завърне в родната си Бразилия. Той дори е инструктирал агентите си да започнат да му търсят отбор в страната.
ОЩЕ: ВАР-ът на Actualno: Г-н президент, трябваше да си тръгнете с достойнство!
Още: Трансферен удар на "Армията": ЦСКА привлече бразилец, оценяван на 1 милион евро
Още: Няма сделка! Зингаревич и Филипов не се разбраха за Ботев Пловдив
Кариоката прави страхотен сезон
26-годишният Джовани се представя отлично от началото на сезона с екипа на Локомотив Пловдив. Бразилецът е изиграл общо 19 мача във всички турнири за тима на Александър Томаш, в които е реализирал седем попадения. Той също така е направил и 8 асистенции. Според авторитетния сайт „Tranfermarkt” цената на играча е 900 хиляди евро.
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Броят талантливи юноши на Левски в ЦСКА расте с мощна сила!
В началото на ноември се заговори, че към Джовани има сериозен интерес от белгийски тимове.
Спортните рубрики на Спортни новини - Actualno.com вече са онлайн!🤩 ✍️Всяка седмица Ви очакват коментари, анализи,...
Още: Венци Стефанов и Славия заменят голмайстора си с нападател от Първа лига
Още: Лудогорец привлича голмайстора на бившия отбор на Руи Мота, отбелязал 20 гола в 26 мача
Публикувахте от Спортни новини - Actualno.com в Понеделник, 27 ноември 2023 г.