Македонка: В новия ми филм ще участват Мерилин Монро и Марлон Брандо

08 ноември 2013, 16:11 часа 0 коментара

В най-новия си филм ще си партнирам с Мерилин Монро, Джеймс Дийн и Марлон Брандо. Това заяви младата и красива македонска актриса Катерина Стояновска и стана за присмех пред медиите, пише в. "Метро".

Още: Каква е българската връзка на известния гладиатор Спартак?

Още: Ако белка ти пресече пътя – ето какво казват народните поверия

Без да си дава сметка, че споменатите холивудски легенди отдавна не са сред живите, звездата заяви по македонския "Канал 5 Тв" - "Те се запознаха със снимката ми и считат, че съм най-подходяща за ролята".

След това водещият я запита дали се е срещала с някое от изброените имена, преди да им партнира. Стояновска без колебаниви отговори, че не е контактувала лично на живо с тях, но че си чатила всеки ден с Мерилин във Facebookм която й била казал, че е прекрасна личност. "Обсъждаме от няколко дни детайлите по новия филм", каза в интервюто младата актриса.

Виж видео тук.

Още: Близо 6000 минути светлинно изкуство предложи първото морско издание на фестивала LUNAR

Още: Какви храни задължително трябва да се ядат на Преображение Господне

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Виктория Пенева
Виктория Пенева Отговорен редактор
Новините днес