Вече НЯМА да страдате от болка в ставите с този народен мехлем!

11 септември 2021, 12:00 часа

Много специалисти казват, че трябва да се промени стойката на стоене и по принцип на тялото, ако страдаме от болки в ставите и костите, тъй като тя е основна причина за проблеми.

Още: Паунд - лев. Колко струва един британски паунд към български лев днес, 3 май /валутен калкулатор/

Още: Турска лира - лев. Колко струва една турска лира към един български лев днес, 3 май /валутен калкулатор/

Важни съвети, за да поддържате костите си здрави

Но не е нужно да търпите и чакате да мине това време, докато се случи, можете да използвате домашен народен мехлем, с който болката да отшуми и да се движите нормално. 

Освен това приготвянето му е наистина лесно и в домашни условия няма да имате никакъв проблем да си го направите.

Още: Как най-лесно се приготвя агнешка главичка?

Още: Стихотворение на деня, 3 май, от Димчо Дебелянов

Трябват ви 150 гр ядлив органичен желатин, като смесите 2 супени лъжици с една четвърт чаша студена вода и през нощта сложете тази смес в хладилника, за да стане на желе.

На следващия ден добавете това желе към напитката, която приемате сутрешно време - чай, сок, кисело или прясно мляко. Желатинът действа като естествен лубрикант за костите и ставите и много скоро (след около седмица) ще усетите облекчение. 

Ако правите това всяка сутрин в продължение на месец, ще се отървете със сигурност от болката. След един месец спрете да употребявате за 6 месеца, а след това повторете. 

За здрави кости - тези 5 минерала!

Още: Най-хубавите пожелания за Гергьовден 2025

Още: Тимус – „Точката на щастието“ в тялото: Как да я активираме

Желатинът стимулира растежа и подобрява структурата на съединителната тъкан, като също и:

- Подобрява умствената дейност

- Заздравява сухожилията

- Предпазва остеопороза

- Подобрява метаболизма

- Подобрява тена

- Действа добре на косата 

- Прави костите по-силни

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Ния Петрова
Ния Петрова Отговорен редактор
Новините днес