Италианският Фиорентина прати българския национал Димо Кръстев в новака в Серия Б Катандзаро. Това обяви местни спортен журналист Алфредо Педула. Според информациите родният защитник ще играе в тима под наем до края на сезона.
Още: Мирише на странен английски финал в Лига Европа! "Кошмарният" Юнайтед разгроми 10 от Билбао
Още: Челси показа класата си, но другият финалист ще се решава в напечен реванш в Италия
Всичко по сделката е договорено
Педула съобщава, че сделката за преотстъпването на Кръстев вече е договорена, като се очаква да бъде официално оповестена в следващите дни. Катандзаро е новак в Серия Б и ръководството на клуба стяга здрава селекция, за да може отборът да се утвърди във второто ниво на италианския футбол.
#Catanzaro: è fatta per #Krastev dalla #Fiorentina e #Oliveri dall’#Atalanta. Entrambe le operazioni in prestito secco
— Alfredo Pedullà (@AlfredoPedulla) July 3, 2023
Още: Юнайтед ще спори с Реал Мадрид, Барселона и Байерн за звезда на "аспирините"
Още: "Пенсионираха" Кристиано Роналдо след поредния изпуснат трофей в Саудитска Арабия
Кръстев игра за Примаверата на Фиорентина
Очаква се Димо Кръстев да направи неофициалния си дебют за новия си тим в контрола именно срещу отбора на Фиорентина. Срещата е насрочена за 23 юли. Българският национал игра за Примаверата на Фиорентина в последните години, като записа общо 80 мача във всички турнири, в които реализира шест гола и направи 5 асистенции.
Интерес към Кръстев имаше от няколко клуба.
Още: "Изглеждаше, че никой не може да надмине Меси и Роналдо, но се появи Ламин Ямал"
Още: Разочарование и за Роналдо, и за Меси - останаха без Шампионска лига в Азия и Америка
ОЩЕ: ВАР-ът на Acutalno: ЦСКА гърми, Левски спи.