Кристиано Роналдо вкара гол шедьовър при разгром на Ал Насър (ВИДЕО)

6725
Снимка: GettyImages

Кристиано Роналдо затвърди прекрасната си форма с ново добро представяне при победата на неговия Ал Насър у дома над Ал Ахдуд с 3:0. Португалският нападател се отчете с две попадения през второто полувреме, а едното от тях бе истински шедьовър. Другия гол за "жълто-сините" реализира Сами Ал Наджеи.

Ал Насър диша във врата на лидера Ал Хилал

Така Ал Насър вече има 34 точки в актива си - 1 по-малко от лидера Ал Хилал, който все още не е изиграл своята среща от 14-ия кръг на Саудитската професионална лига. Ал Ахдуд заема 16-ата позиция с десет пункта.

НАСКОРО: Кристиано Роналдо вкара феноменален гол при победа на Ал Насър (ВИДЕО)

Дните до Евро

Роналдо бележи гол шедьовър

Домакините откриха резултата още в 13-ата минута. Султан Ал Ганам асистира на Ал Наджеи за 1:0. До последния четвърт час на срещата нови попадения не паднаха. В 75-ата Роналдо се разписа, ала беше в положения на засада. Само две минути по-късно бившата звезда на Реал Мадрид и Манчестър Юнайтед удвои аванса на своя тим. След 180 секунди пък оформи класиката с фамозно изпълнение от далечна дистанция.

Бивш играч на Ливърпул реализира, тиха вечер за Бензема

В друг сблъсък от местното първенство Ал Етифак и Ал Итихад завършиха наравно 1:1. Някогашният халф на Ливърпул Жоржиньо Вайналдум откри резултата в 41-ата минута, но Абдерразах Хамдалах донесе точката на гостите, чиято звезда Карим Бензема имаше тиха вечер.