Най-важното за коронавируса четете тук
Заедно можем!

Милан увеличи преднината си на върха с победа над Торино (ВИДЕО)

1185
Отборът на Милан поведе с четири точки на върха на класирането в Серия А, след като победи Торино с 2:0 у дома в мач от 17-ия кръг на първенството.

Милан повтори рекорд от 1930 година

Милан успя да повтори клубно постижение от сезон 1929/1930, след като победи Спарта Прага с 3:0 в двубой от втори кръг на груповия етап...

В последния си мач "росонерите" записаха първа загуба от началото на сезона, след като бяха победени от Ювентус на "Сан Сиро", но миналата вечер те отговориха подобаващо.

Рафаел Леао даде преднина на домакините в 25-та минута, а Франк Кеси удвои аванса на Милан в 36-та минута от дузпа. През второто полувреме не паднаха повече голове и тимът на Стефано Пиоли спечели с 2:0. Добрата новина за тима е и завръщането в игра след контузия на Златан Ибрахимович, който се появи на терена в заключителни пет минути.

След този успех Милан вече има 40 точки, четири повече от втория Интер, който гостува а Рома днес от 13:30 часа българско време. В други два мача от вчера Дженоа победи Болоня с 2:0, а Аталанта разби Беневетно с 4:1 като гост.

Всяко дарение ще бъде предназначено за неуморния екип на Actualno.com.

Име на получател: Уебграунд ЕООД

IBAN: BG53UBBS80021021528420