Крилото на Байерн Лирой Сане се е застъпил за своя колега Садио Мане след спречкването помежду им. Както е известно, след разгрома от Манчестър Сити двамата са се хванали за гушите в съблекалнята, като сенегалецът е ударил с юмрук в лицето германския национал.
Още: Разкриха на какъв етап са преговорите между Ливърпул и Нюкасъл за Александър Исак
Още: И Гьокереш не помогна на Арсенал да избегне загуба от Тотнъм след ювелирен гол (ВИДЕО)
Вчера двамата бяха привикани от шефовете на разговор, след който стана ясно, че Мане ще остане в клуба, въпреки че имаше слухове, че може да бъде изгонен. Той обаче бе изваден от състава на баварците за предстоящия мач с Хофенхайм, като също така отнесе и сериозна глоба на стойност 500 хиляди евро.
Според германския вестник „Билд“ Сане се е застъпил за своя съотборник и помолил шефовете на Байерн да смекчат наказанието на неговия колега. Той също така бил категоричен, че те не трябва да гонят Мане. В крайна сметка босовете са го послушали само за прекратяването на контракта на сенегалеца, но глобата му остава, както и изваждането от състава до второ нареждане.
Още: Пламен Андреев отказа полуфиналист в Лига Европа в дебюта си на испанска земя
Още: Брага - Левски: Кога и къде да гледаме реванша от квалификациите в Лига Европа?
Вчера пък Байерн подписа с първото си лятно попълнение.