След 6 години: Без Меси и Роналдо на финала в Шампионска лига

2609 0
photo of След 6 години: Без Меси и Роналдо на финала в Шампионска лига
Снимка: Sportlive/колаж
Ливърпул постигна знаменит обрат, след като навакса разлика от 3 гола и отстрани Барселона на полуфиналите в Шампионска лига. Така, за първи път от шест години финалната среща в турнира ще се проведе без участието на Лионел Меси и Кристиано Роналдо.

След като през 2013 г. Байерн надигра Борусия Дортмунд с 2:1, във финала на турнира неизменно са участвали отбори, в които е играл или Меси, или Роналдо.

Александър-Арнолд обясни за трика при корнера, довел до уникалния гол (ВИДЕО)

Защитникът на Ливърпул Трент Александър-Арнолд разясни ситуацията с изпълнението на ъгловия удар, след който дойде четвъртото попадение...

Португалецът отпадна с Ювентус от Аякс на 1/4-финалите, а предните 4 години бе спечелил трофея с Реал Мадрид . В заключителната среща на турнира Ливърпул ще спори с Тотнъм или Аякс. Холандският тим е домакин днес, след като спечели гостуването в Лондон с 1:0.

А какво бе обяснението на Александър-Арнолд за изпълнението на корнера, довел до четвъртия гол и видео на попадението - вижте в този материал.

Рейтинг: 5 от 5. Гласували общо: 1 потребители