Ювентус този път надлъга Моуриньо и притисна Интер на върха в Серия А (ВИДЕО)

3371

Италианският гранд Ювентус постигна ключова победа над Рома с 1:0 като домакин в голямото дерби от 18-ия кръг на Серия А. Адриен Рабио донесе ценните три точки за "бианконерите", които доближиха отбора на само два пункта от лидера Интер.

Ювентус спечели дербито срещу Рома

След като през миналия сезон не успя да запише победа над Рома, този път Ювентус надлъга Жозе Моуриньо и компания. Разликата дойде от Адриен Рабио, който се разписа в началото на второто полувреме, възползвайки се от асистенция на Душан Влахович.

Милан отмъсти на Сасуоло

По-рано през деня пък тимът на Милан надви Сасуоло с минималното 1:0 като домакин, отмъщавайки за загубата с 2:5 от този съперник по-рано през годината. Голът за "росонерите" отбеляза Кристиан Пулишич в 59-ата минута, а Милан зае трето място с 36 точки - на 9 зад лидера.