Боксов шампион беше толкова бит, че заприлича на герой от Аватар

16547

Бившият световен шампион по бокс по версията на WBA в лека категория Марио Бариос допусна тежко поражение на ринга. Той загуби срещата си с Кийт Търман, а в края на двубоя феновете го сравниха с герой от Аватар.

Последната изява на Търман на ринга беше през юли 2019 г., когато той загуби от Мани Пакиао. 33-годишният боксьор се представи убедително и спечели с пълно съдийско единодушие - 117:117, 118:110 и 118:110.

Великият световен шампион, кръстил 5-те си синове на себе си - красивата причина

Често спортистите са били колоритни личности - и в миналото, и в настоящето. Това важи с особена сила за големите шампиони. А тази коло...

Той вкара много успешни удари и го нарани сериозно, като дори счупи носа му доста зле. Как изглеждаше Марио Бариос след мача, вижте в SportLive.bg.