Председателят на парламентарната група на "Има такъв народ" Тошко Йорданов бе порицан за облеклото, с което се появи днес в пленарна зала.
Още: Радев срещу “Възраждане” на избори, за да спечели ГЕРБ? Явор Божанков в Студио Actualno (ВИДЕО)
Още: Не иска да плаши хората: Желязков каза кога би свикал Съвет по сигурността
Йорданов беше облечен със сако, под което имаше тениска. Щом поиска думата за изказване от трибуната обаче той свали сакото и показа надписа на тениската си. Той гласеше "Harvard law" (Хардварско право бел.ред.).
Такива тениски най-често носят студентите или завършилите специалност "Право" в университета "Харвард", какъвто е случаят с говорителя на правителството Лена Бориславова, която има магистратура от там.
Още: Иво Инджов: Десните имат шанс за общ кандидат-президент
Още: „Радев откри фронт срещу социолозите“: Кое е помрачило щастието му?
"Искам да ви напомня, че се намираме в Народното събрание. Вашето облекло не отговаря на висотата на тази трибуна", разкритикува го председателят на парламента Мирослав Иванов.
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: "Не трябва да сме истерична държава": Георг Георгиев за Скопие и спокойствието в нашия дом
Още: "Няма пряка заплаха за нас, но това не следва да ни успокоява": Външният министър за войната в Иран