Всички бяхме силно разтърсени от ужасната случка с 18-годишната Дебора, която беше обезобразена по особено жесток начин от приятеля си Георги, а косата ѝ бе обръсната. След това в публичното пространство се появиха много подобни истории, като една от тях принадлежеше на самия Тити Папазов.
Още: Мартин от "Ергенът" надникна в книгата на Даниела и разкри истината (ВИДЕО)
Още: След полета в космоса: Кейт Пери била смазана и наранена
В някои медии дори се появи информация, че две известни жени също насилствено са се разделили с косата си - Николета Лозанова и Глория, която според писанията е била остригана от влюбения в нея Жоро Илиев. Преди часове поп-фолк певицата категорично отрече това с гневен пост в социалните мрежи.
Преди години упорито се говореше, че Глория е имала романтична връзка със собственика на ВИС-2 Георги Илиев, който беше убит през 2005. В своята автобиографична книга поп-фолк дивата индиректно потвърждава, че двамата са имали по-специални отношения. Името на мафиота обаче е променено, той фигурира в творбата с прякора си Главния или Боса.
"Ще сезирам моите адвокати за клевета ! Никога в моят живот не се е случвало подобно нещо ! Как не ви е срам да трупате кликове, лайкове и рейтинг на фона на тази трагедия в Стара Загора ?", закани се 50-годишната изпълнителка.
Още: Очаквайте неочакваното в "Ергенът": Дамите направиха избора си, три от тях си тръгнаха (СНИМКИ)
Още: "Ергенът" повлия на психиката ѝ: Анна-Мария с пълна промяна след шоуто (СНИМКА)
Вижте още: Божана от Survivor призна каква болест я мъчи след риалитито (СНИМКИ)
Още: Илон Мъск иска да спаси човечеството, като дарява спермата си
Още: "Дори моята кръв е преуспяваща": Меган Маркъл