Над закона: Емрах Стораро се похвали отново с безразсъдно шофиране (ВИДЕО)

07 март 2024, 14:49 часа

За изминалата година по българските пътища са починали 521 души, показват данни на КАТ. И докато високите скорости са почернили стотици семейства за една календарна година, то за малкия син на поп-фолк легендата Тони Стораро именно те са повод за гордост в социалните мрежи.

Още: Мартин от "Ергенът" надникна в книгата на Даниела и разкри истината (ВИДЕО)

Още: След полета в космоса: Кейт Пери била смазана и наранена

Вижте още: Жана Бергендорф обиждала и се опитвала да рита полицаи

Емрах Стораро за пореден път се похвали с безразсъдното си шофиране на скъпарския си автомобил.

Младият поп-фолк изпълнител сподели видео в Instagram, на което се вижда, че кара с 200 километра в час по столичното околовръстно. 

Още: Очаквайте неочакваното в "Ергенът": Дамите направиха избора си, три от тях си тръгнаха (СНИМКИ)

Още: "Ергенът" повлия на психиката ѝ: Анна-Мария с пълна промяна след шоуто (СНИМКА)

Не за първи път Емрах се хвали в социалните мрежи със страстта си към бързите скорости. Въпреки че изцепките му на пътя зачестяват, до този момент не е известно нито една институция да е взела необходимите мерки.

Вижте още: Стартира делото за клевета срещу Роман Полански, ето кой свидетелства

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Гергана Шумкова
Гергана Шумкова Отговорен редактор
Новините днес