Парис Джексън разказа за здравето си

17 януари 2019, 08:51 часа 0 коментара

Дъщерята на Майкъл Джексън опроверга информацията, че е болна и се подлага на терапия в лечебно заведение, съобщава Fox news.

Още: Пластичните операции на Кристиано Роналдо: Колко, къде и какви (СНИМКИ)

Още: Любо Киров за клипа със средните пръсти: "Много моралисти с камъни в ръце" (ВИДЕО)

"Медиите преувеличават. Да, взех си почивка от работа, социалните мрежи и моя телефон, защото понякога ми се струпва прекалено много. Но съм щастлива, здрава и се чувствам по-добре от всякога.", написа в Instagram 20-годишната Парис.

В миналото, единствената дъщеря на Краля на попа, която беше на 11 години, когато баща й почина, често говореше за проблемите й с депресията, припомня БГНЕС.

В последните две години тя стартира сравнително успешна кариера на модел и направи дебюта си като актриса.

Още: Разкрито е тайнoто приятелство между Кейт Мидълтън и принц Хари

Още: Мария отново каза "Да" на пищна сватба в Гърция (СНИМКИ + ВИДЕО)

Парис Джексън е дъщеря на Деби Роу, която беше женена за Майкъл Джексън в продължение на 3 години през 90-те.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Евгения Чаушева
Евгения Чаушева Отговорен редактор
Новините днес