Нови преградни ограждения за обезопасяване на пешеходните зони ще бъдат поставени по булевард „Братя Миладинови” в Сливен.
Още: 9-ият "СФФ в Сливен" се открива с "Клопка" - новият филм на Надежда Косева
Още: Скоростно: Масови уволнения след инцидент с двама мъже на въжен лифт
До края на седмицата ще бъдат почистени храстите и короните на дървета в зоните на ограничена видимост по булевардите „Стефан Стамболов” и „Бургаско шосе”, информира "Фокус".
В средата на следващия месец започва и ремонт на светофарите на кръстовището на булевардите „Хаджи Димитър” и „Братя Миладинови” в района на Дамарския мост. Това са част от мерките, начертани на извънредното заседание на Комисията по безопасност на движението.
До края на седмицата започва подготовката и за възстановяване на велоалеите и пешеходните зони в кварталите и по булевардите "Стефан Стамболов" и "Бургаско шосе".
Още: Отпуснаха пари за ремонт на Сливенска света митрополия
Още: "Възраждане" втори в Сливен, Пеевски пред ПП-ДБ
Следващата седмица ще се възстанови и сигнализацията им. Започна и възстановяването на хоризонтална маркировка по тези булеварди.
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Безплатни прегледи за гръбначни изкривявания при деца в Сливен
Още: „Никога нямаме вода“: Хората в сливенско село са готови на протест