Затварят улица в Казанлък заради асфалтиране

14 ноември 2022, 11:46 часа 1679 прочитания

От днес се въвежда временна организация и безопасност на движението на ремонтирания участък от ул.„Отец Паисий Хилендарски“ до Кооперативния пазар в град Казанлък. За полагане на асфалтова настилка движението за МПС ще бъде затворено и в двете пътни платна за движение, спиране и паркиране, както следва:

Още: Всички села в Стара Загора ще имат модерно улично осветление

Още: Община Стара Загора организира над 50 летни инициативи с кампанията "Хайп за доброто"

- в участъка от кръстовището с ул.„Славянска“ до кръстовището с бул.„Никола Петков“ за движение на МПС ще бъде затворено в двете посоки.

Въвежда се временен режим на движение на МПС-та по обходните булеварди и улици: ул.„Славянска“, ул.„Бяло море“, ул.„Трапезица“ към съществуващата улична мрежа в града.

Още: Община Стара Загора и Тракийският университет осигуряват стаж за студентите по педагогика

Още: Предстои десетото юбилейно издание на Beerфестът в Стара Загора

Освен асфалтиране на пътното платно, ремонтът обхваща демонтаж на старите тротоари и изграждане на нови, обособяване на зони за паркиране, ново улично осветление, пътна маркировка и сигнализация.

Временната организация на движението ще важи от 08:00часа на 14.11.2022г. (понеделник) до 17:00 часа на 19.11.2022г. (събота), включително.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Антон Иванов
Антон Иванов Отговорен редактор
Новините днес