Лазаров и Донски приключиха участието си на турнира в София

08 февруари 2019, 17:50 часа 1372 прочитания 0 коментара

Българската двойка Александър Лазаров и Александър Донски остъпи на индийския тандем Рохан Бопана и Дивиж Шаран в два сета – 6-3, 6-1.

Още: Яник Синер най-накрая призна за "победата" над Григор Димитров на Уимбълдън

Още: "Кортаджията май е бил на 6 питиета": Криви линии и остри критики за организаторите на тенис турнир в София

Двамата по никакъв начин не можаха да се противопоставят на третите в основната схема на надпреварата в София, които продължават към фазата на полуфиналите.

Лазаров и Донски постигнаха успех на старта на двойковия турнир, след като Николоз Басилашвили и Матю Ебдън не излязоха за двубоя им от осминафиналите.

В спор за място на финала Бопана и Шаран ще се изправят срещу двойката Чън-Пън Хсие-Кристофър Рункат.

Още: Братовчедът на Гришо ще спори за титлата на престижен турнир в София

Още: Григор Димитров губи още един впечатляващ рекорд в тениса

В другия полуфинал един срещу друг се изправят тандемите на Йеван Недунчежиян-Пурав Раджа и Никола Мектич-Юрген Мелцер.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Тодор Беленски
Тодор Беленски Отговорен редактор
Новините днес