Бивш футболист на Барселона е осъден за данъчни измами

19 март 2024, 21:41 часа 3070 прочитания 0 коментара

Бившият футболист на Барселона Арда Туран е осъден на една година условно за данъчни престъпления в Испания. Някогашният турски национал е виновен по две обвинения за данъчни измами през 2015 и 2016 година. Той беше глобен с 630 000 евро, съобщи местният съд.

Още: Най-критикувания нападател на Ливърпул осъществи голям трансфер! Ще се бори с Роналдо

Още: Не се случва всеки ден: Българин направи асистенция срещу 7-кратен европейски шампион

Туран като Меси и Роналдо: Уличен в данъчни измами

Испанските данъчни служители заловиха няколко футболни звезди поради подобна причина през последното десетилетие, включително Лионел Меси, Кристиано Роналдо и Жозе Моуриньо. Както Туран, никой от тези играчи или треньори не е влизал в затвора. Присъди за срок по-малък от две години могат да бъдат условни за първи нарушения в Испания.

ПРИПОМНЕТЕ СИ: Роналдо „изгоря“ за един мач заради неприличния жест към фенове в Саудитска Арабия (ВИДЕО)

Дните до Евро

Още: Галатасарай прегази противник на старта на Суперлигата и се насочи към звезден трансфер

Още: Лука Модрич може да се завърне в Реал Мадрид съвсем скоро

Кариерата на Арда Туран

Бившият ас на южната ни съседка се присъедини към Барселона през 2015 година от Атлетико Мадрид. Той игра за каталунския колос до момента, в който бе пратен под наем в турския Башакшехир. По-късно се присъедини към Галатасарай, където игра до 2022-ра, когато приключи професионалната си футболна кариера.

ОЩЕ: На 18, а световни звезди за милиони: Турция ражда футболни таланти (ВИДЕО)

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Джем Юмеров
Джем Юмеров Отговорен редактор
Новините днес