Дортмунд и Волфсбург се класираха на полуфиналите за Купата на Германия

4984
Снимка: Getty images/Gulliver

Борусия (Дортмунд) и Волфсбург преодоляха съперниците си на четвъртфинал за Купата на Германия и се класираха за полуфиналите на турнира. Борусия победи Хофенхайм след продължения с 3:2, а Волфсбург надделя над „Фрайбург“ с минамалното 1:0.

Двубоят на "Сигнал Идуна Парк" завърши 2:2 в редовното време и беше наблюдаван от 80 667 зрители. Влезлият като резерва Себастиан Кел вкара победния гол в продълженията, с който класира Дортмунд напред в надпреварата.

ПСЖ е лидер във временното класиране след победа над Олимпик Марсилия

В среща от 31-ия кръг на френската Лига 1 Пари Сен Жермен победи Олимпик Марсилия. В дербито парижани надиграха съперника си с 3:2 и из...

В другата среща от четвъртфиналите Волсфбург“също постигна победа на свой терен. "Вълците" се наложиха над съперника си с гол от дузпа в 72-ра минута, отбелязан от Рикардо Родригес.

Повече за двубоите може да прочете на Sportline.bg.