Фабио Коентрао преминава в Юнайтед

13 януари 2014, 17:18 часа 16612 прочитания 0 коментара

Трансферът на Фабио Коентрао в "Манчестър Юнайтед" ще се осъществи в близките няколко дни. Новината е потвърдена от бившия служител на "Реал Мадрид" и настоящ журналист във вестник "АС" Хоакин Марото.

Още: 40-годишният Роналдо се забавлява за Португалия! Англия не убеди срещу Андора

Още: Юнайтед разкарва издънка! Турски гранд ще възражда кариерата на футболиста

25-годишният португалски национал ще играе като преотстъпен в английския шампион до края на сезона. Има голяма вероятност трансферът на Коентрао на "Олд Трафорд" да стане постоянен през лятото на 2014 година.

Фабио Коентрао може да играе на постовете ляв бек, ляво крило и опорен халф.

Най-вероятно португалецът ще бъде на разположение на "Юнайтед" за дербито от Висшата лига срещу "Челси" предстоящия уикенд.

Още: Беше част от "златното поколение" на Португалия, което не спечели нищо, а днес е един от най-успешните треньори в историята на любимия си клуб

Още: Италия на Гатузо се забавлява, Франция не прощава: Резултати от квалификациите за Мондиал 2026

Мениджърът на английския шампион Дейвид Мойс искаше да привлече Коентрао още през лятото на 2013 година, но ръководствата на "Реал" и "Манчестър Юнайтед" не достигнаха до разбирателство и до трансфер, информира БТВ.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Петър Бонев
Петър Бонев Отговорен редактор
Новините днес