Младият нападател на "Реал Мадрид" Алваро Мората отрече слуховете, че ще отиде да играе за някой от клубовете от Висшата лига, както бе написал Daily Express.
Още: Милан изпусна дузпа срещу Ювентус и отстъпи върха в Серия А
Още: Гьозтепе влетя в топ 3 на турската Суперлига! Отборът на Мъри Стоилов е първи по уникален показател
Като най-голям кандидат за подписа на Мората бе сочен "Арсенал", а след "топчиите" според изданието се бяха наредили "Тотнъм" и "Ливърпул".
Алваро Мората отбеляза 4 гола за младежката формация на Испания по време на Европейското първенство до 21 години. През настоящият сезон пък 21-годишният нападател има 17 участия за "кралския клуб", в които е реализирал 3 попадения.
Алваро Мората е говорил с мениджъра на "Реал Мадрид" Карло Анчелоти и е казал на италианеца, че желае да остане на "Сантяго Бернабеу".
Още: Игор Тиаго пропусна да накаже Донарума! Ман Сити отново е в битката за титлата във Висшата лига
Още: Крах за Барселона! Каталунците отнесоха такъв пердах, какъвто не бяха виждали от 74 години
"Говорих с ръководството и треньора и им казах, че искам да остана тук. Това е клубът, в който прекарах целия си живот до момента и съм готов да направя всичко, което клубът иска от мен - дори ако се наложи да играя минимален брой срещи", коментира Мората.
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Пречупиха единствения оцелял отбор без загуба във Висшата лига!
Още: "Жертви на собствените си успехи": Ливърпул не е правил подобно нещо под ръководството на Слот