Нов ужас за Барселона, този път в Италия

3139
Снимка: Gulliver/GettyImages

Отборът на Ювентус записа много важна победа в първия мач от 1/4-финалите на Шампионска лига срещу Барселона. Срещата на "Ювентус Стейдиъм" завърши 3:0, като каталунците ще имат тежката задача да заличат този пасив в реванша на "Камп Ноу" следващата седмица.

Пауло Дибала вкара две попадения за италианския шампион през първата част, а Джорджо Киелини бе точен през втората за крайния резултат.

Уволниха треньора на Лионел Меси

Звездата на световния футбол Лионел Меси и неговата Аржентина останаха без треньор, след като наставникът на "гаучосите" бе уволнен къс...

Попадение на Куадрадо 20-тина минути преди края на срещата пък бе неправилно отменено заради несъществуваща засада.

На 19 април каталунците ще имат тежка задача да заличат пасива от три гола, но това не им е никак непознато. В предишния кръг на надпреварата те загубиха с 4:0 гостуването си на Пари Сен Жермен, но след това спечелиха реванша с 6:1, за да стигнат до 1/4-финалите.

Как протече срещата по минути - четете в Sportlive.bg!