Преди Ел Класико: Реал Мадрид е безгрешен в Шампионска лига, Белингам няма спирка (ВИДЕО)

25 октомври 2023, 00:29 часа • 4977 прочитания

Реал Мадрид остава непобеден в Шампионска лига! Възпитаниците на Карло Анчелоти надвиха трудно Брага при гостуването си в Португалия с 2:1 в двубой от група С на надпреварата. В основата на успеха бяха Родриго, Винисиус и Джуд Белингам. Първият откри резултата в 16-ата минута, а английският полузащитник удвои аванса на "белия балет" след почивката. И двете асистенции бяха дело на Вини Жуниор.

БАРСЕЛОНА - РЕАЛ МАДРИД: КЪДЕ ДА ГЛЕДАМЕ ЕЛ КЛАСИКО

Почетното попадение за домакините реализира Алваро Джало в 63-тата минута. Така "лос меренгес" оглавява класирането с актив от девет точки. "Архиепископите" пък са трети с 3 пункта. За испанския колос предстои Ел Класико с Барселона на 28.10 от 17:15 българско време.

ВИЖТЕ: Брага-Реал Мадрид минута по минута на Sportlive.bg

Резултати от Шампионска лига

Галатасарай - Байерн Мюнхен 1:3 (0:1 Коман 8', 1:1 Икарди (д) 28', 1:2 Kейн 73', 1:3 Мусиала 79')

Интер - РБ Залцбург 2:1 (Санчес 19', 1:1 Глох 57', 2:1 Чалханоглу (Д) 64')

Бенфика - Реал Сосиедад 0:1 (Мендес 63')

Брага - Реал Мадрид 1:2 (0:1 Родриго 17', 0:2 Белингам 61', 1:2 Диало 63')

Ланс - ПСВ 1:1 (0:1 Бакайоко 55', 1:1 Уахи 65')

Манчестър Юнайтед - Копенхаген 1:0 (Магуайър 72')

Севиля - Арсенал 1:2 (0:1 Мартинели 45+4', 0:2 Жезуш 53', 1:2 Гудел 58')

Унион Берлин - Наполи 0:1(Распадори 65')

ОЩЕ: "Пас към миналото": Пътят от НАСА до вицешампион на Англия