Промени в движението по АМ “Тракия“ в Софийско

04 август 2026, 14:52 часа 621 прочитания 0 коментара

Утре - 5 август, от 7 ч. до 13 ч. временно ще се промени организацията на движението по участък от АМ “Тракия“ в Софийска област за премахване на крайпътна растителност. Дейностите ще се извършват в отсечките между 46-и и 50-и км в платното за Бургас и между 54-ти и 55-и км в платното за София като поетапно ще се ограничава преминаването по изпреварващата лента, а трафикът ще се пренасочва в активната.

Агенция “Пътна инфраструктура“ се извинява на гражданите за неудобството, но дейностите са необходими, за да се осигури по-добра видимост за шофьорите и да се повиши безопасността на движение. Още: Нощни ремонти в тунел по АМ “Хемус“ Апелът към водачите е да спазват стриктно поставената пътна сигнализация и да бъдат внимателни. Да се движат със съобразена скорост и да не предприемат рискови изпреварвания, с които застрашават безопасността на всички останали пътуващи.

Всички граждани и транспортни фирми могат да получават информация за актуалната пътна обстановка от интернет страницата на АПИ - www.api.bg, както и по всяко време от денонощието на тел. 0700 130 20. Още: Промени в движението по АМ “Тракия“ в посока София

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Новините днес