Кола влезе в дентален кабинет в София

26 юни 2026, 10:28 часа 803 прочитания 0 коментара

Лек автомобил се е врязал в кабинет на дентална клиника в София. Катастрофата е станал в четвъртък (25 юни), стана ясно от страницата във Facebook на групата „Катастрофи в София“. От поста става ясно, че за щастие няма пострадали хора. Нанесени са само материални щетите.

От публикуваните снимки се вижда, че фасадата на сградата, в която се намира кабинетът, и част от апаратурата са сериозно повредени. Това налага и ремонт, поради което клиниката няма да работи.

ОЩЕ: По-малко от 24 часа след трагедията на "Тракия": Камион прелетя през мантинелите и удари кола (ВИДЕО)

"Най-важното е, че няма пострадали и всички са добре. Затова сме безкрайно благодарни! В такива моменти човек осъзнава колко ценни са хората около него. Благодарим от сърце на целия екип, на близките, приятелите и съседите, които подадоха ръка и ни помогнаха да се справим със ситуацията", посочват от клиниката. 

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Новините днес