Лек автомобил се е врязал в кабинет на дентална клиника в София. Катастрофата е станал в четвъртък (25 юни), стана ясно от страницата във Facebook на групата „Катастрофи в София“. От поста става ясно, че за щастие няма пострадали хора. Нанесени са само материални щетите.
От публикуваните снимки се вижда, че фасадата на сградата, в която се намира кабинетът, и част от апаратурата са сериозно повредени. Това налага и ремонт, поради което клиниката няма да работи.
"Най-важното е, че няма пострадали и всички са добре. Затова сме безкрайно благодарни! В такива моменти човек осъзнава колко ценни са хората около него. Благодарим от сърце на целия екип, на близките, приятелите и съседите, които подадоха ръка и ни помогнаха да се справим със ситуацията", посочват от клиниката.